021-41571 Info@shadisafar.com
کیش ایر
تور کیش 3 شب و 4 روز

تور کیش 3 شب و 4 روز

از5130000 تومان
3 شب و 4 روز
پرواز رفت: 1403/04/01
پرواز برگشت: 1403/04/04
تهران
کیش
زاگرس
تور کیش 3 شب-4 روز

تور کیش 3 شب-4 روز

از3950000 تومان
3شب و4 روز
پرواز رفت: 1403/04/06
پرواز برگشت: 1403/04/09
تهران
کیش
آوا ایر
تور کیش 3 شب و 4 روز ویژه تعطیلات

تور کیش 3 شب و 4 روز ویژه تعطیلات

از6500000 تومان
3شب و4 روز
پرواز رفت: 1402/03/13
پرواز برگشت: 1403/03/16
تهران
کیش
کاسپبن
تور کیش  3 شب و 4 روز

تور کیش 3 شب و 4 روز

از5130000 تومان
3 شب و 4 روز
پرواز رفت: 1403/03/28
پرواز برگشت: 1403/03/31
تهران
کیش

کیش یک سرزمین عجیب و خاص است. کمتر جایی را می‌توان یافت که در آن هم بتوان در فضایی قدم زد که بقایای گیاهان و جانوران با قدمت پانصد میلیون سال پیش بالای سر آدم باشند و هم به فاصله چند دقیقه، به مراکز خرید بزرگ و برج‌های مدرن رسید و یا چند قدم آنسوتر، در ساحلی زیبا و پاک، از تفریحات ساحلی همچون پاراسل و جت اسکی لذت برد. 
کیش، این جزیره‌ی جنوبی ایران، به خاطر تمام ویژگی‌های منحصر به‌فرد و زیبایی‌های بی‌پایانش، مثل نگینی در قلب خلیج فارس می‌درخشد و توجه و علاقه بسیاری را به سوی خود می‌کشد. جزیره کیش ترکیب منحصر به فردی از آرامش، ماجراجویی، طبیعت‌گردی، گشت‌وگذار در تاریخ و فرهنگ، و خرید و تفریح را به طور همزمان ارائه می‌دهد که برای درهم شکستن روزمرّگی، عشق و حال و تجربه‌های بی‌نظیر و تازه رقیب ندارد.
تمام این جاذبه‌ها و بسیاری تجربه‌های بی‌نظیر دیگر، تنها به اندازه  خرید تور کیش  با شما فاصله دارند. شما به سادگی می‌توانید با  خرید تور کیش ، و یا  رزرو تور کیش  برای زمان مناسب، تمام جاذبه‌های طبیعی، تاریخی، تفریحی و فرهنگی جزیره کیش را خودتان از نزدیک با تمام وجود تجربه کنید.

انتخاب کیش برای ثبت خاطره‌ها

اگر تا امروز شک داشتید که آیا کیش می‌تواند مقصد تعطیلات بعدی شما باشد یا نه، ما اینجاییم تا شک شما را برطرف کنیم. سفر به کیش، مثل دوره کردن تاریخ طبیعی زمین از چند صد میلیون سال قبل تا به امروز است. چند روز اقامت در کیش، مثل این است که در تاریخ اردو زده باشی و از نزدیک، اولین ورود پرتغالی‌ها به ایران را از نزدیک ببینی. درست همانطور که درخت انجیر معابد دیده بود.
تماشای تخم‌گذاری لاک‌پشت‌ها در زیستگاه طبیعیشان هیچگاه تا این اندازه ملموس و مستند نبوده است که در سواحل کیش می‌توان از نزدیک شاهد آن بود. آخرین بار کِی یک آهو را از نزدیک دیده‌اید؟ دوستداران طبیعت می‌توانند در سفر به کیش، به روش خودشان لذت ببرند. 
علاقه‌مندان به تفریحات ساحلی و فعالیت‌های مهیجی مثل فلای‌برد، پاراسل، جت اسکی، اسنورکلینگ و… جایی بهتر از کیش برای ماجراجویی‌های خود پیدا نمی‌کنند. کسانی هم که عاشق خرید، و تجربه کردن چیزهای نو هستند می‌توانند در مراکز خرید بزرگ و مدرن کیش، تا می‌توانند بگردند و هر آنچه که دلشان را می‌برد، بخرند و حالش را ببرند. 
حالا دیدید؟! شما هر نوع علاقه‌مندی‌ای که داشته باشید، با یک « تور جزیره کیش » به تمام آنها خواهید رسید. فقط یک مسئله مهم و اساسی باقی می‌ماند و آن هم  قیمت تور کیش  است. اما نگران نباشید. شما شادی آوران سفر را دارید! 
فلسفه شادی آوران سفر فقط این نیست که شما در هر سفر، بهترین لحظه‌هایتان را تجربه کنید. بلکه ما می‌خواهیم این بهترین تجربه‌ها، بعداً تبدیل به بهترین خاطرات شما شوند. بنابراین هر زمان که شما تصمیم به سفر به کیش گرفتید، ما همواره پیشنهاداتی عالی برای  تور مسافرتی کیش  در چَنته داریم و می‌توانیم  تور جزیره کیش  را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به شما پیشنهاد بدهیم. البته این کار را فقط به خاطر دل شما نمی‌کنیم! بلکه ما هم می‌خواهیم بخشی از قشنگ‌ترین خاطرات شما باشیم.
شادی آوران سفر برای شادی دل شما انواع  تور سفر به کیش  را با امکانات، خدمات و قیمت‌های متنوع ارائه می‌کند تا شما دیگر نگران  خرید تور کیش،قیمت تور کیش، و رزرو آن نباشید. این تورها به صورت   تور چارتری کیش  و   تور کیش هوایی  ارائه می‌شوند. همچنین شما می‌توانید پکیج مناسب خود را به صورت حضوری، تلفنی و یا آنلاین تهیه کنید. البته  خرید آنلاین تور کیش مزایایی به دنبال دارد که به موقع درباره آن بیشتر توضیح خواهیم داد.  

جاهای دیدنی کیش

اگر هنوز متقاعد نشده‌اید که  تور کیش  دوای درد روزمرّگی و زندگی تکراری و کسالت‌بار شماست، متأسفانه ما هم متقاعد نشده‌ایم که شما متقاعد نشده‌اید! پس کمی بیشتر درباره جاذبه‌های جزیره کیش برایتان می‌گوییم.

جاذبه‌های طبیعی

جاذبه‌های طبیعی کیش یکی دوتا نیستند. طبیعت کیش هم در دریا و هم در خشکی، هم از نظر حیات وحش و هم زیست گیاهی، بسیار زیبا، متنوع و غنی است. بسیاری از این گونه‌ها، نه تنها برای حفظ طبیعت جزیره، بلکه برای حیات انسانی هم مهم و ضروری هستند. مهم‌ترین جاذبه‌های طبیعی جزیره کیش، اینها هستند: 
    ساحل مرجانی: ساحلی زیبا با شن‌های سفید و آب‌های کریستالی.
    باغ پرندگان: مکانی دیدنی با انواع پرندگان رنگارنگ و کمیاب.
    پارک دلفین‌ها: نمایش دلفین‌‌های بامزه و باهوش.
    پارک آهوان: گله‌های آهو آزادانه برای خود می‌چرند و زندگی می‌کنند.
    ساحل لاک‌پشت‌ها: در فصل تخم‌گذاری، می‌توان لاک‌پشت‌ها را دید که برای انجام مهم‌ترین مأموریت تمام زندگیشان، به ساحل می‌آیند و تخم‌های خود را در زمین دفن می‌کنند تا چند وقت بعد، بچه لاک‌پشت‌ها از دل آنها بیرون بیایند و زندگی خود را آغاز کنند.

جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی

شاید امروز با تصویر مدرن و لوکسی که از جزیره کیش در ذهن‌‌ها نقش بسته، کمتر کسی حواسش باشد که کیش از ابتدا یک جزیره لوس غرق در ناز و نعمت نبوده است و بسیاری از جنگ‌ها، تهاجم‌های بیگانه و درگیری‌های داخلی و خارجی که همه جا وجود داشته در کیش هم اتفاق افتاده‌اند. 
    شهر باستانی حریره: خرابه‌های یک شهر قدیمی که داستان‌هایی از گذشته‌های دور را بازگو می‌کند.
    کاریز کیش: کاریز کیش یکی از شگفت‌انگیزترین جاذبه‌های تاریخی ایران و جهان است. وقتی در این شهر زیرزمینی چند هزار ساله قدم می‌زنید، بقایای فسیل‌هایی را روی سقف یا دیوارها می‌بینید که مربوط می‌شود به دوران باستان، که هنوز شهری وجود نداشته و کل آن منطقه زیر آب بوده است. قدمت برخی از این فسیل‌ها به پانصد میلیون سال هم می‌رسد!
    بازارهای سنتی: بازارهای سنتی در هر شهری، یکی از جذاب‌ترین مکان‌ها برای گردشگران و مسافران هستند. معماری سنتی، صنایع دستی، آثاری از سبک زندگی چند هزار ساله، همه و همه از ویژگی‌های بازار سنتی کیش هستند.  
    موزه مردم‌شناسی کیش: این موزه که در واقع یک خانه قدیمی معروف است، یک نمایشگاه زنده از تاریخ و فرهنگ جزیره، به‌خصوص سبک زندگی اهالی بومی جزیره به‌شمار می‌رود.
    بوستان مشاهیر: محلی است که در آن مجسمه‌هایی از افراد معروف ایرانی در حوزه‌های مختلف مانند فرهنگ، هنر، علم و تاریخ نصب شده است.
تفریحات و سرگرمی‌ها
    تفریحات و سرگرمی‌های کیش بسیار معروفند. بدیهی است که بسیاری از این سرگرمی‌ها تفریحات ساحلی هستند.
    پارک آبی اوشن: یکی از بزرگ‌ترین پارک‌های آبی و البته جزو معدود تم‌پارک‌های ایران.
    مراکز خرید مدرن: از جمله بازار پردیس 1 و 2 که تجربه خرید لوکسی را ارائه می‌دهند.
    گلف کیش: زمین گلف استاندارد برای علاقه‌مندان به این ورزش.
    سافاری کیش: تجربه هیجان‌انگیز سافاری در طبیعت جزیره.
جاذبه‌های دیگر
    پل هندورابی: پلی زیبا که جزیره کیش را به جزیره هندورابی متصل می‌کند.
    منطقه آزاد تجاری: فرصتی برای خرید بدون مالیات و دسترسی به کالاهای متنوع بین‌المللی.
    رستوران‌های ساحلی: تجربه غذاهای دریایی تازه و لذیذ در کنار ساحل.

سفر به کیش با تور 

تور سفر به کیش  برای افرادی که مهارت و تجربه سفر کمتری دارند، یا به طور کلی افرادی که دوست دارند در طول سفر رفاه و راحتی بیشتری داشته باشند، تجربه سفری بی‌دردسر و پربار را تضمین می‌کند. یک گروه از حرفه‌ای‌های سفر، خودشان برنامه سفر را می‌چینند، هتل را چک می‌کنند، وسیله سفر را فراهم می‌کنند و به طور کلی تمام بار و سختی سفر را خودشان به دوش می‌کشند. اما یک گروه دیگر، که هم حرفه‌ای هستند و هم باتجربه، به جای آن که تمام این فرایند سخت و طاقت‌فرسا را خودشان طی کنند، آن را به شادی آوران سفر می‌سپارند و از اینجا به بعد فقط از سفر خود لذت می‌برند، بدون آنکه نگران چیزی باشند.
خرید تور کیش، تمام مسئولیت سفر را از دوش شما برمی‌دارد و آن را بر عهده ما می‌گذارد. اصلاً ما برای همین اینجا هستیم.

مزایای سفر به کیش با تور

1. برنامه از پیش تعیین شده
تور مسافرتی کیش خیال شما را از بابت ترانسفر، هتل و اقامت، دردسرهای اداری مثل دریافت بلیت و رزرو محل اقامت و… راحت می‌کند. در واقع با خرید تور کیش دیگر نیاز نیست درباره برنامه‌ریزی و جزئیات سفر نگران باشید. 
در مواردی، تورها شامل راهنمای محلی نیز هستند که به‌خصوص برای کسانی که تجربه کیش‌گردی زیادی ندارند نعمتی محسوب می‌شود. 
2. امنیت و اطمینان
سفر با تور معمولاً امن‌تر است، به خصوص در مقاصدی که شناخت کمتری نسبت به آن‌ها دارید. تورهای مسافرتی می‌توانند در مواقع اضطراری، پشتیبانی و راهنمایی ارائه دهند.
3. همسفران جدید
یک سفر خوب و خاطره‌انگیز، با همسفران خوب ساخته می‌شود. سفر با تور، شما را در جامعه‌ای کوچک از افرادی قرار می‌دهد که مقصدشان با شما یکی است. این، فرصتی برای توسعه روابط اجتماعی، یافتن دوستان جدید، و به اشتراک گذاشتن تجربه‌های شخصی است که حتی اگر مفید و کاربردی هم نباشند، دست‌کم سرگرم‌کننده و جذابند. 
در موارد بسیاری، افرادی که برای اولین بار در سفر با هم ملاقات کرده‌اند، بعدها دوستی‌های بسیار خوب و ارزشمندی را به وجود آورده‌اند.  
4. مدیریت کردن هزینه‌ها
ترانسفر و اقامت، بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین هزینه‌های سفر هستند. هنگامی که با تور به کیش مسافرت می‌کنید، از همان ابتدا تکلیف هزینه‌های بزرگتان روشن می‌شود. از اینجا به بعد هنر شماست که در طول سفر، هزینه‌های خرد و جزئی خود را مدیریت کنید. 
5. خدمات خاص
بعضی از تورها امکان دسترسی‌ به مکان‌های خاصی که برای عموم باز نیستند یا نیاز به برنامه‌ریزی پیچیده دارند، را فراهم می‌کنند. شکل دیگری از این خدمات وجود دارند که شامل تخفیف در استفاده از امکانات خاص می‌شوند. به عنوان مثال، برخی از تورهای پیشنهاد شده از سوی شادی آوران سفر ممکن است شامل تخفیف استفاده از فلان هتل یا بهمان تفریح ساحلی در جزیره کیش شوند.  

تور کیش هوایی

تور کیش هوایی  می‌تواند سفر به کیش را از همان ابتدایی‌ترین لحظاتش، برای شما تبدیل به خاطره‌ای دلچسب و به‌یادماندنی کند. دیدن مناظر زیبای جزیره، ساحل، بیابان و شهرها از فراز آسمان، یک حس خاص و باشکوه است که همیشه آن را تجربه نمی‌کنید. شما هر روز می‌توانید این مناظر و مکان‌ها را از همان نقطه‌ای که در آن ایستاده‌اید ببینید. اما تماشای آنها از آسمان، تجربه‌ای کم‌تکرار است که فقط به تعداد دفعاتی که شما سوار هواپیما می‌شوید، رخ می‌دهد!
به علاوه، تور کیش هوایی  مزایایی دارد که تور زمینی از آنها محروم است. در سفر زمینی، شما باید مسافتی طولانی را تحمل کنید. در ضمن سفر زمینی به کیش چندان هم زمینی نیست. شما باید بخشی از مسیر را با شناور (لندیگراف) طی کنید که خودش هزینه‌های اضافی به شما تحمیل می‌کند. جابجا شدن بین اتوبوس، شناور و تاکسی هم خسته‌کننده و پر دردسر است و هم هزینه زیادی دارد. هزینه غذای بین راه را نیز نباید از یاد برد. به طور کلی می‌توان مزایای  تور کیش هوایی  را اینطور جمع‌بندی کرد: 
1. **زمان کوتاه‌تر**: سفر زمینی معمولاً مدت زمان بیشتری طول می‌کشد، به خصوص در مسافت‌های طولانی. این امر می‌تواند باعث خستگی و اتلاف وقت زیادی شود.
2. **راحتی بیشتر**: امکانات رفاهی در وسایل نقلیه زمینی معمولاً کمتر از هواپیما است. در هواپیما فضای نشستن بازتر و امکانات سرگرمی و استراحت بیشتری وجود دارد.
3. **عدم ترافیک و تأخیر**: در سفر با هواپیما ترافیک وجود ندارد. در سفرهای زمینی، احتمال روبرو شدن با ترافیک و تأخیر ناشی از آن زیاد است. عاملی که می‌تواند روی برنامه‌ سفر تاثیر منفی بگذارد.
4. **امنیت بیشتر**: به طور کلی، سفر هوایی امن‌تر از سفر زمینی است. ریسک تصادفات و حوادث در جاده‌ها بیشتر است.
5. **دسترسی به خدمات**: هواپیما مثل خانه خود آدم است! اما در مسیرهای زمینی، دسترسی به خدماتی مانند غذا، بهداشت و استراحت ممکن است محدود باشد، به خصوص در مناطق دور افتاده.
6. **عدم خستگی جسمی**: سفر با هواپیما چند برابر از سفرهای زمینی کوتاه‌تر است. بنابراین قبل از آن که خسته شوید به مقصد می‌رسید! اما نشستن طولانی مدت در خودرو یا اتوبوس می‌تواند باعث خستگی جسمی و ناراحتی شود.
8. **عدم محدودیت‌ در مسیر**: برخی از مقاصد فقط از طریق هوایی قابل دسترسی هستند و سفر زمینی به آن‌ها امکان‌پذیر نیست یا بسیار دشوار است. 

تور لحظه آخری کیش

هرچند امروزهتور لحظه آخری  کیش چندان رایج نیست، اما شادی آوران سفر برای پاسخ به نیاز همه افراد، تور لحظه آخری کیش را در برنامه‌های خود از قلم ننداخته است. 
اگر در شرایطی قرار داشته باشید که  تور لحظه آخری کیش  کار شما را می‌اندازد، می‌توانید با دنبال کردن رسانه‌های شادی آوران سفر از فرصت‌های ممکن، ساعت و تاریخ تور و سایر اطلاعات مهم دیگر باخبر شوید. 
 

آفر تور کیش

مهم نیست شما چه زمانی می‌خواهید به کیش سفر کنید. مهم این است که شادی آوران سفر همواره پیشنهاداتی عالی برای  تور مسافرتی کیش  ارائه می‌کند و شما می‌توانید  تور کیش  را با مناسب‌ترین قیمت ممکن تهیه کنید. با دنبال کردن رسانه‌های آنلاین و آفلاین شادی آوران سفر از جدیدترین پیشنهادات ویژه و آخرین تخفیف‌های تور کیش آشنا شوید. شادی آوران سفر به طور مداوم آفرهای جذابی را برای تجربه سفری فراموش نشدنی به کیش ارائه می‌کند.

تور کیش از شهرهای مختلف ایران

هرچند مبدا بسیاری از تورهای کیش، تهران است، اما راستش را بخواهید مهم نیست شما در کدام شهر هستید، زیرا تور کیش در همه جا در دسترس شماست. کافیست شهر محل اقامت شما فرودگاه داشته باشد. در این صورت امکان تغییر مبدا تور کیش از تهران به شهر شما وجود دارد.

تور کیش از تهران

اگر ساکن تهران هستید، علاوه بر  خرید آنلاین تور کیش، امکان خرید تلفنی یا حتی حضوری نیز برای شما فراهم شده است تا از هر روشی که برایتان مناسب‌تر است تور کیش خود را تهیه کنید. با پروازهای مستقیم و آفرهای منحصر به فرد شادی آوران سفر، تعطیلات رویایی تنها یک قدم با شما فاصله دارد.
 

رزرو تور کیش

رزرو تور کیش  آسان است. یکی از مزیت‌های  رزرو تور کیش  این است که شما فرصت کافی برای برنامه‌ریزی شخصی، جمع‌کردن لوازم و سایر اقدامات آماده‌سازی را در اختیار دارید. یک توصیه کاربردی و مهم در  رزرو تور کیش  این است که حتماً درباره توری که قصد رزرو آن را دارید اطلاعات کافی جمع‌آوری کنید.  
رزرو تور کیش  به صورت تلفنی این امکان را به شما می‌دهد تا سایر اطلاعات ضروری از جمله  نرخ تور کیش، زمان رفت و برگشت، مدت اقامت، خدمات تور و… را به طور دقیق از کارشناسان شرکت دریافت کنید و هر سؤال یا ابهامی که دارید برطرف نمایید. 


رزرو آنلاین تور کیش

رزرو آنلاین تور کیش  می‌تواند باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های شما شود. به منظور رزرو تور کیش به صورت آنلاین باید از سایت رسمی شادی آوران سفر اقدام کنید.
فضای آنلاین کاربر پسند شادی آوران سفر، طوری طراحی شده که فرایند رزرو آنلاین را، حتی برای کسانی که تجربه کار کردن در فضای آنلاین را ندارند، ساده و راحت کرده است.
اما حواستان باشد که تمام نکات و توصیه‌های مربوط به  رزرو تور کیش  را که در بخش قبل گفته شد به طور دقیق رعایت کنید تا در برنامه سفر شما مشکلی پیش نیاید.


مزایا و خدمات خرید تور کیش از شادی آوران سفر


خرید تور کیش  از شادی آوران سفر، از تمام جنبه‌های اساسی لازم برای سفر به کیش برخوردار است:
●    بازه قیمتی گسترده متناسب با تمام بودجه‌ها: با هر بودجه‌ای می‌توانید کیش را ببینید؛
●    بازه زمانی گسترده: هر وقت که بخواهید می‌توانید به کیش بروید. 
●    پشتیبانی در تمام مدت سفر: شادی آوران سفر در طول مدتی که تور اجرا می‌شود، هوای شما را دارد و هرگاه نیاز به کمک داشتید، پاسخگوی شما خواهد بود.


هتل‌های گارانتی شادی آوران سفر در کیش

شادی آوران سفر همواره هتل‌های درجه 1 و عالی در کیش را با شرایط ایده‌آل شما گارانتی می‌کند تا از بابت اقامت خود هیچ نگرانی و دغدغه‌ای نداشته باشید. از  تور کیش  خود لذت ببرید و اقامتی راحت و به یاد ماندنی را تجربه کنید.